WhatsApp Sipariş
0 534 336 07 01

Hakkımızda & Hizmetlerimiz

Online dünyanın avantajlarını gıda sektöründe de kullanmak için güçlü bir adım attık ve şu anda bulunduğumuz konum da bizleri fazlasıyla tatmin ediyor. Her geçen gün daha fazla insan online olarak meze siparişinde bulunmak için sitemizi ziyaret ediyor. Bu ilgiye kayıtsız kalamıyor ve meze çeşitlerimizin sayısını arttırıyoruz. Meze Paketi, masalarınızda yer almasını istediğiniz her mezeyi en sağlıklı şekilde hazır ediyor ve online dünyada karşınıza çıkartıyor. Sizin yapmanız gereken tek şey ise tercihlerinizi yaparak siparişlerinizi online olarak vermek olacaktır.

Rakı mezeleri, yoğurtlu mezeler, acılı mezeler, balık mezeleri ve aklınıza gelebilecek birçok kategoride hizmet veriyoruz. Meze kültürünü benimsemiş olan usta aşçılarımızın hazırladığı bu özel mezeler ile tanışmak için sizler de harekete geçebilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça uygun ve lezzet konusunda da beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Taze Sebze Kullanımı

Mezelerimizde taze gıdaları ve taze sebzeleri kullanmayı tercih ediyoruz. Meze kültürü bu önemli detay ile birlikte çok daha sağlıklı bir hal alıyor. aradığınız lezzete ulaşabilmeniz için elimizden geleni yapıyor ve sizleri en özel mezeler ile buluşturuyoruz.

Online Meze Siparişi

Mezelerinizi online olarak ya da iletişim numaralarımız aracılığı ile sipariş edebilirsiniz. Mezeleriniz aynı gün kargolanıyor ve bozulmadan, sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırılıyor. Damak tadınıza en uygun mezeler bir tık uzağınızda ve sipariş vermek artık çok daha kolay.

Uygun Fiyat Ayrıcalığı

Sektörde bu işi yapan ve bu şekilde hizmet veren çok sayıda mecra var ancak fiyatları incelediğiniz takdirde rakamların çok üst seviyeler olduğunu ve hatta abartıldığını göreceksiniz. Bu konuda daha mütevazı davranarak fiyatlarımızı düşürmeye karar verdik ve aldığımız tepkiler de fazlasıyla olumlu. Beklentilerinize her anlamda yanıt verebilmek adına buradayız ve bunu da en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

İstanbul’daki Tüm İlçelere Hizmet Veriyoruz

İstanbul’daki tüm ilçelere mezelerimiz en kısa sürede ulaşıyor. Her gün taze olarak ürettiğimiz mezelerin tadına bakmak isterseniz eğer sizler de vakit kaybetmeden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

[grw place_photo=”https://www.birgulabla.com/wp-content/uploads/2019/12/birgulablalogo-1.png” place_name=”Birgül Abla’nın Mutfağı” place_id=”ChIJBX9w147DyhQRB-jENwtFm0A” reviews_lang=”tr” pagination=”5″ text_size=”75″ max_width=”800″ refresh_reviews=true hide_based_on=true centered=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]